S.S.S.

Online mağazadan ne zaman sipariş verebilirim?

Online sitemiz 7 gün 24 saat boyunca açıktır. İstediğiniz her zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Yurtdışına gönderiminiz var mı?

Ne yazık ki henüz yok. Bununla birlikte, siz bu cevabı okurken bizler yurtdışı erişim ağımızı genişletmek için çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz. Çok yakında dünyanın her köşesine ulaşmaya başlayacağız.

Hangi kuryeler ile çalışıyorsunuz?

Ürünlerimiz Türkiye sınırları içerisinde Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişim nasıl gönderilecek ve ne kadar sürede bana ulaşacak?

Türkiye sınırları içerisinde siparişinizin size ulaşması 1-3 iş günüdür. Bu politika ön siparişler için geçerli değildir. Sipariş yoğunluğunun olduğu dönemlerde teslimatlar 5 iş gününden fazla sürede elinize ulaşabilir.

Hangi bedeni sipariş etmeliyim?

Ürünlerimizin beden ölçüleri sayfalarındaki beden ölçü tablolarında yer almaktadır. Bedeninizi seçerken bu tablolardan yararlanmanızı öneririz.

Ürünlerimi nasıl yıkamalıyım?

Ürünlerinizin üretildiği materyaller değişkenlik gösterdiğinden, her ürün için kendi yıkama talimatlarını takip etmenizi öneririz. Yünlü, pamuklu veya keten karışımlı ürünlerin bakımlarının nasıl yapılacağı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, sizler için hazırladığımız “Ürün Bakımı” sayfasına göz atabilirsiniz. Ürünlerimizin bazıları parça boyama işlemi ile üretildiğinden ilk yıkamada birlikte yıkandıkları ürünleri boyama ihtimalleri olabilir. Bu ürünleri önce tek başına, daha sonra benzer renkler ile yıkamanızı öneririz.

Ürünleriniz nerede üretiliyor?

The Stay Line markalı ürünlerimiz Türkiye’de üretilmektedir.

Ürünlerde iade veya değişim kabul ediliyor mu?

Her ne kadar The Stay Line’dan aldığınız her ürünü uzun süreler severek kullanmanızı temenni etsek de, eğer aldığınız ürünün size uymadığını düşünüyorsanız; henüz kullanılmamış, etiketi çıkartılmamış, yıkanmamış, kuru temizlemeye verilmemiş ve hasar görmemiş ürünlerinizi 30 gün içerisinde ve kendi ambalajında iade edebilirsiniz. Mayoların iade edilebilmesi için üzerindeki hijyen bantlarının da çıkartılmamış olması gerekmektedir. Ne yazık ki değişim hizmeti veremiyor ve 30 günü geçen iadeleri kabul edemiyoruz.

Mağaza veya cornerdan aldığım ürünleri online mağazadan iade edebilir miyim?

Mağaza ve cornerlarımızdan yapılan alışverişlerde iade işlemleri yine corner veya mağazalardan yapılabilmektedir. Yalnızca online mağazadan alınan ürünler online iade işlemlerine tabidir.

Ürünlerim ayrı ayrı mı yoksa birlikte mi gönderiliyor?

Siparişinizdeki tüm ürünler doğaya olan zararı en aza indirgemek adına tek bir pakette gönderilmektedir.

Siparişlerimi birleştirebilir miyim?

Tüm siparişler tek seferde verilmelidir. Aksi halde ne yazık ki siparişleri birleştirmemiz mümkün olmamaktadır.

Siparişi verdikten sonra içeriğini değiştirebilir miyim?

Ne yazık ki bunun sözünü veremiyoruz. Böyle bir zorunluluk hissetmeniz halinde en kısa sürede ask@thestayline.com adresinden bize ulaşırsanız sizlere mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışacağız.